ArCon - vizuální architektura

Rozšiřující moduly a objekty pro ArCon

SimLab Composer

> SimLab Composer

SimLab Composer je 3D vizualizační software určený architektům, interiérovým designerům, designerům výrobků, web designérům, vývojářům. Umožňuje načíst .3DS soubor z ArConu a vytvořit vizualizaci, animaci, virtuální realitu.

> aec creative : CABINET pro ArCon

CABINET pro ArCon je určen k parametrickému návrhu vestavěných skříní, jak rovných tak i zkosených. Vestavěné skříně se sestavují průvodcem, na jehož konci se dle parametrů vygeneruje celá skříň ve 3D. Pro další individuální úpravy program poskytuje parametrickou tvorbu volných desek (parametrická definice úprav rohů), zásuvek (kompletní 3D model s možností parametrických úprav jednotlivých dílů), dveří (definice dělení, zkosení, rámů a výplní a to vše parametricky ve 3D) a vnitřní zástavby (rozměr, dělení na moduly, umístění zásuvek a polic).

> aec creative : KUCHYŇ pro ArCon

Program zásadním způsobem mění formy prodeje kuchyní. V konkrétním prostoru, podle představ zákazníka, umožní vytvářet libovolnou sestavu spolu s doplňky. Výstup ve formě vizualizací , pohledů, cenové kalkulace a montážního nákresu zajišťuje efektivní zvládnutí obchodního případu. Součástí dodávky je program který umožňuje vkládání objektů, výměnu textur a objektů, předběžnou kalkulaci, montážní plány a 3D modely sortimentu včetně povrchových úprav. Kuchyň pro ArCon efektivně využívá moderních informačních technologií.

> aec creative : TILER pro ArCon

je komplexním řešením grafického návrhu pokládky obkladů a dlažeb. Můžete jej použít pro přípravu realizace pokládky (2D), nebo na návrh ve 3D za pomocí programu ArCon. Databáze obkladů a dlažeb, které program používá, lze editovat a vytvářet. Standardně obsahuje dodávka databázi sortimentu společnosti Lasselsberger.

> aec creative : CAMINUS pro ArCon

CAMINUS pro ArCon zásadním způsobem mění podporu prodeje krbových kamen. V konkrétním prostoru, podle představ zákazníka, umožní vytvářet libovolnou sestavu spolu s doplňky. Výstup ve formě vizualizací, pohledů, cenové kalkulace a montážního nákresu zajišťuje efektivní zvládnutí obchodního případu. Program umožňuje vkládání objektů, výměnu textur a objektů, předběžnou kalkulaci, montážní plány a 3D modely sortimentu včetně povrchových úprav.

> aec creative : MONUMENTO pro ArCon

Monumento pro ArCon nabízí originální možnosti prezentace a zpracování objednávky pro zákazníka, od nápisu až po vizualizaci hrobu s okolní zahradní úpravou. Veškeré změny a výměny - tvar náhrobku, materiál, nápisy a doplňky provádíte v reálném čase při jednání se zákazníkem. Výsledný 3D návrh zákazníkovi prezentujete formou vizualizace, nákresů a dokonce interaktivního 3D modelu.

> aec creative : FAMADA pro ArCon

Aplikace pro ArCon, která byla vyvinuta naší společností. Umožňuje z projektu vytvořeného v ArConu zobrazit a reportovat údaje o budovách, fasádách, střechách, podlažích, bytech, místnostech. Zobrazují se údaje o plochách a objemech stavebních konstrukcí, typech otvorů, povrchu konstrukcí, typu vybavení/zařízení.

Výrobce ArConu: ELECO building on technology
Distributor: SOFTconsult spol. s r.o.